Description
Size
Shoulder:26-42cm Bust 68-96cm
Length 54cm Sleeve Length:53cm
Size mearsured by ourselves,
sometimes has some errors, but always within 3cm.
'- ': refers to the elastic range of the clothes.




























































Size Shoulder:26-42cm Bust 68-96cm Length 54cm Sleeve Length:53cm Size mearsured by ourselves,sometimes has some errors, but always within 3cm.'- ': refers to the elastic range of the clothes.
Size
Shoulder:26-42cm Bust 68-96cm
Length 54cm Sleeve Length:53cm
Size mearsured by ourselves,
sometimes has some errors, but always within 3cm.
'- ': refers to the elastic range of the clothes.




























































| Weight | 0.192 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 7 cm |
| Brand Name | zjaiss |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | regular |
| Material | Acrylic, COTTON |
| Decoration | NONE |
| Collar | Turtleneck |
| Closure Type | None |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Style | Casual |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Craft of Weaving | Knit |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Standard |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Material Composition | polyester |
| Pattern | SLIM |
| Age | 25-34 |
| Percentage of Material | 91%-95% |
| Gender | Women |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"68-96", "inch":"26.77-37.80"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |
Reviews
There are no reviews yet.