Description
































































| Weight | 0.240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Brand Name | Beainmmry |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Button |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 201g—220g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Office |
| Model Number | Sequined Black Turtleneck Cloak Top |
| Fit Type | regular |
Reviews
There are no reviews yet.