Description





Note:





1. We accept above payment method.







If you need specifically color (must be described in item's listing), and other specifically requirement. please write down your requirement in note, we will try hard to meet your requirement if it is in stock, if you didn't do it, I will not be responsible for improper item sent to you. If you want to […]





Note:





1. We accept above payment method.







| Weight | 0.230 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 5 cm |
| Pattern Them | Family |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Sleeve Style | regular |
| Brand Name | NONE |
| Craft of Weaving | Knit |
| Model Number | TS-2189 |
| Clothing Length | regular |
| Style | Casual |
| Fit | True to Size |
| Material | COTTON |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | NONE |
| Weight | 181g—200g |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Tops Type | TEES |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Spring 2025 |
| Gender | Women |
| Pattern Type | Letter |
| Item Type | tops |
| Collar | O-Neck |
| Fabric Type | Knitted |
| Age | Middle Age |
| CN | Zhejiang |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"86", "inch":"33.86"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"94", "inch":"37.01"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"118", "inch":"46.46"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"124", "inch":"48.82"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |
Reviews
There are no reviews yet.