Description
















































































































































































| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 3 cm |
| Brand Name | Absobe |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Man-made fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Elastane, POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 181g—200g |
| Festival | Carnivals |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Occasion | Music Festival |
| Model Number | brown |
| Fit Type | Slim |
| style type | street Trendsetters, ballet casual top |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"80", "inch":"31.50"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"84", "inch":"33.07"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"90", "inch":"35.43"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.