Description






















































































































































































| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Brand Name | Absobe |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | PATCHWORK |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Patchwork |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Love |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Winter 2025 |
| Weight | 201g—220g |
| Festival | Halloween |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Occasion | Sports |
| Model Number | gray |
| Fit Type | Slim |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76", "inch":"29.92"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"80", "inch":"31.50"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"84", "inch":"33.07"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |
Reviews
There are no reviews yet.