Description














































Behind is mesh stitching, breathable and quick-drying, exercise is not stuffy sweat, women's fitness training clothes, yoga, running, Pilates, fashion necessities














































| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 2 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Fashion |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Decoration | Hollow Out |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | solid color |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 141g—160g |
| Festival | Back to school season |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Sports |
| Fit Type | Loose |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"94", "inch":"37.01"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"106", "inch":"41.73"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.