Description

Note:Bust within 85cm
| Weight | 0.063 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | None |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | Batwing Sleeve |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | Mesh |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Sexy & Club |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Decoration | Lace |
| whether full opening | No |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Material | POLYESTER, Acetate |
| Gender | Women |
| Model Number | SZWB015 |
| Collar | V-Neck |
| Festival | Easter |
| Pattern | SLIM |
| Release Date | Summer 2025 |
| Percentage of Material | 71%-80% |
| Yarn Thickness | Fine yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Women’s clothing | Clothing, sexy |
| Women top | dfyne, ropa mujer |
| traf | Top women |
| top mujer | ropa de mujer |
| summer | skims |
| Tank top | Women's corset |
| Women’s corset | graphic t shirts |
| Mesh | Bodysuit |
| bolero | Cardigan |
| Cardigan for women | cropped cardigan |
| Cardigan women long | transparent cardigan |
| long sleeve top | Long sleeve |
| lace cardigan | cardigan woman |
| Summer cardigan | black mesh top |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"76", "inch":"29.92"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |
Reviews
There are no reviews yet.