Description




























































































































































































| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | hugcitar |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Polka Dot |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Style | Casual |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Decoration | Backless |
| Model Number | T5A20490K |
| Gender | Women |
| Occasion | Party |
| Tops Type | CAMIS |
| Release Date | Summer 2025 |
| Festival | Christmas |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"71-82", "inch":"27.95-32.28"}, "size":"XS", "vid":872}, {"length":{"cm":"75-86", "inch":"29.53-33.86"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"79-90", "inch":"31.10-35.43"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"83-94", "inch":"32.68-37.01"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.