Description
Sizing Info
Length 33cm, Bust 88cm, Sleeve 53cm
Description










Sizing Info Length 33cm, Bust 88cm, Sleeve 53cm Description
Sizing Info
Length 33cm, Bust 88cm, Sleeve 53cm
Description










| Weight | 0.151 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 24 × 6 cm |
| Brand Name | Fictitni |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | 100% |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Regular Fit |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Fairycore |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"88", "inch":"34.65"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |
Reviews
There are no reviews yet.