Description
















| Weight | 0.143 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 13 × 7 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Sexy, Sexy Edgy Style, Y2K Cool Style, Pure & Sexy Style, Clubwear Style |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 201g—220g |
| Festival | Easter |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Slash Neck |
| Occasion | Night Out |
| Fit Type | Slim |
| Color | Solid White |
| Pattern | Solid Color |
| Occasions | Daily Streetwear, Parties, Clubwear, Dates, Street Shooting, Light Social Occasions |
| Keywords | off shoulder crop top, white cutout top, long sleeve bodycon top, sexy hollow out top, Y2K crop top, women's sexy top, off shoulder cutout blouse, slim fit long sleeve top, clubwear crop top, pure sexy crop top, cutout long sleeve top |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"82", "inch":"32.28"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"86", "inch":"33.86"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.