Description


















































































| Weight | 0.324 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 19 × 5 cm |
| Brand Name | HXAO |
| Closure Type | Single Breasted |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | Polyester |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Style | Fairycore |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Season | Spring/Summer |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Standard |
| Decoration | Button |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Model Number | Button Cardigan Woman Knitwear |
| Collar | O-Neck |
| Festival | Valentine's Day |
| Pattern | SLIM |
| Release Date | Summer 2025 |
| Percentage of Material | 95% above |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.