Description








































































| Weight | 0.300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 3 cm |
| Brand Name | Qj cinga |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Fashion |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Family |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2026 |
| Weight | 241g—260g |
| Festival | Carnivals |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Party |
| Model Number | 64144T1 |
| Fit Type | Loose |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"98", "inch":"38.58"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"103", "inch":"40.55"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"113", "inch":"44.49"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"118", "inch":"46.46"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"123", "inch":"48.43"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |
Reviews
There are no reviews yet.