Description
































| Weight | 0.142 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 3 cm |
| Brand Name | other |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | COTTON |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2025 |
| Weight | 181g—200g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Office |
| Fit Type | Loose |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"106", "inch":"41.73"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"118", "inch":"46.46"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"124", "inch":"48.82"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |
Reviews
There are no reviews yet.