Description








































































































































| Weight | 0.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Mori Girl Style |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Senior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Hollow Out |
| Elasticity | Non Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Cotton linen |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2025 |
| Weight | 141g—160g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Occasion | Home |
| Fit Type | Loose |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"112", "inch":"44.09"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"120", "inch":"47.24"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"122", "inch":"48.03"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"124", "inch":"48.82"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |
Reviews
There are no reviews yet.