Description






| Weight | 0.120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 5 cm |
| Pattern Them | Classic Style |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Sleeve Style | regular |
| Brand Name | MAXAKG |
| Craft of Weaving | Knit |
| Model Number | 2915 |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Sexy |
| Fit | True to Size |
| Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | Gauze |
| Weight | 81g—100g |
| Elasticity | Slight Strech |
| Tops Type | TEES |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Summer 2025 |
| Gender | Women |
| Festival | Carnivals |
| Pattern Type | solid color |
| Item Type | tops |
| Collar | Slash Neck |
| Occasion | Music Festival |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| Age | Junior |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | regular |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"74", "inch":"29.13"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"78", "inch":"30.71"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"84", "inch":"33.07"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.