Description


















































































































































































| Weight | 0.177 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 × 6 cm |
| Brand Name | dulzura |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Sexy & Club |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Ruffles |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | synthetic fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Patchwork |
| Fit | True to Size |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 181g—200g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Square Collar |
| Occasion | Party |
| Model Number | T5819830K |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.