Description
One size: length 50 cm, chest 68-88 cm, sleeves 16 cm






























One size: length 50 cm, chest 68-88 cm, sleeves 16 cm
One size: length 50 cm, chest 68-88 cm, sleeves 16 cm






























| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 5 cm |
| Brand Name | JEYONGZOO |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Gender | Women |
| Collar | Turtleneck |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"50", "inch":"19.69"}, "size":"单一码", "vid":-1}]} |
Reviews
There are no reviews yet.