Description




















































| Weight | 0.150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Brand Name | UOSU |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | COTTON |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON |
| Pattern Type | solid color |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Fit Type | Slim |
| pattern | solid color |
| Product Category | T-shirt |
| version | Slim fit |
| Main fabric composition content | 90% (inclusive) -95% (exclusive) |
| Style Type | Fresh and sweet |
| Main fabric composition 2 | Polyester (polyester fiber) |
| collar | Deep V-neck |
| pop element | Lace, bow, stitching |
| style | pullover, Sweet wind |
| Fabric name | polyester |
| sleeve type | Regular sleeve |
| Main fabric composition 2 content | 90% (inclusive) -95% (exclusive) |
| Main fabric composition | Polyester (polyester fiber) |
| length | Short (40cm < length ≤ 50cm) |
| Cross-border style types | Sweet and fresh |
| Listing year/season | Autumn 2025 |
| sleeve length | long sleeve |
| process | Collage/Splicing |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.