Description












| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual, American Casual Style, Valentine's Day Romantic Style, Pure & Sexy Edgy Style, Basic Versatile Style |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Button |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | Drop-shoulder |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 161g—180g |
| Festival | Easter |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Skew Collar |
| Occasion | Night Out |
| Fit Type | regular |
| Color | Solid Black |
| Pattern | White Double Heart Hand-drawn Print (Romantic Valentine's Day Theme) |
| Occasions | Daily Streetwear, Dates, Valentine's Day Outfits, Girls' Gatherings, Loungewear, Vacation Trips |
| Keywords | one shoulder heart print t shirt, black off shoulder top, button decor casual tee, valentine's day blouse, plus size one shoulder top, cotton blend casual t shirt, american casual style top, summer short sleeve top, women's heart print tee, edgy off shoulder top |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"100", "inch":"39.37"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"104", "inch":"40.94"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"116", "inch":"45.67"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"121", "inch":"47.64"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.