Description


















ONE SIZE: Suitable for 40-60kg
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Single Breasted |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | cotton |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Loose |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Standard |
| Decoration | Lace-Up |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Material | POLYESTER |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Pattern | Loose-fitting |
| Release Date | Spring 2026 |
| Percentage of Material | 51%-70% |
| Yarn Thickness | Regular yarn |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"80", "inch":"31.50"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |
Reviews
There are no reviews yet.