Description
Size
Shoulder:40cm Bust Size:70-98cm Length:40cm Sleeve Length:58cm
Size mearsured by ourselves,
sometimes has some errors, but always within 3cm.
"- ": refers to the elastic range of the clothes.

























Size Shoulder:40cm Bust Size:70-98cm Length:40cm Sleeve Length:58cmSize mearsured by ourselves,sometimes has some errors, but always within 3cm."- ": refers to the elastic range of the clothes.
Size
Shoulder:40cm Bust Size:70-98cm Length:40cm Sleeve Length:58cm
Size mearsured by ourselves,
sometimes has some errors, but always within 3cm.
"- ": refers to the elastic range of the clothes.

























| Weight | 0.132 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 8 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Open Stitch |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | 100 |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Office Lady |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Fabric Weight | Lightweight (Fabric Weight < 120 g/m²) |
| Thickness | Thin |
| Decoration | NONE |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Material | POLYESTER, COTTON |
| Gender | Women |
| Release Date | Spring 2026 |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"70-98", "inch":"27.56-38.58"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |
Reviews
There are no reviews yet.