Description




























| Weight | 0.140 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 27 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Casual, Sexy, Casual, Streetwear, Y2K, Fashion |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Festival | Valentine's Day |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Slash Neck |
| Occasion | Beach, Streetwear, Party, Club, Date, Daily, Casual Outing |
| Fit Type | regular |
| Features | Soft, Comfortable, Breathable, Trendy |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"92", "inch":"36.22"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"96", "inch":"37.80"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"102", "inch":"40.16"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"108", "inch":"42.52"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"114", "inch":"44.88"}, "size":"XXL", "vid":4182}]} |
Reviews
There are no reviews yet.