Additional information
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 5 cm |
| Brand Name | Dozw |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Sexy & Club |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | Floral |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Other |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Summer 2024 |
| Weight | 50g—80g |
| Festival | Back to school season |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Occasion | Night Out |
| Model Number | DF-6387 |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"34", "inch":"13.39"}, "size":"S", "vid":-30}, {"length":{"cm":"35", "inch":"13.78"}, "size":"M", "vid":-31}, {"length":{"cm":"36", "inch":"14.17"}, "size":"L", "vid":-32}, {"length":{"cm":"37", "inch":"14.57"}, "size":"XL", "vid":-33}, {"length":{"cm":"38", "inch":"14.96"}, "size":"XXL", "vid":-34}]} |










Reviews
There are no reviews yet.