Description




















































































































































































| Weight | 0.229 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 24 × 3 cm |
| Brand Name | NONE |
| Closure Type | Single Breasted |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| High-concerned chemical | None |
| Material Composition | andirong |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Season | Autumn/Winter |
| Fabric Weight | Medium (Fabric Weight 120–220 g/m²) |
| Thickness | Standard |
| Decoration | Button |
| whether full opening | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | Microfiber, POLYESTER |
| Gender | Women |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.