Description








































































| Weight | 0.161 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Sexy |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Autumn/Winter |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Screw Thread |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | Flare Sleeve |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 141g—160g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck |
| Occasion | Night Out |
| Model Number | G012 |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"81", "inch":"31.89"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"85", "inch":"33.46"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"91", "inch":"35.83"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"97", "inch":"38.19"}, "size":"XL", "vid":100014065}]} |
Reviews
There are no reviews yet.