Additional information
| Weight | 0.136 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Sheer |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Mesh Fabric |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER, Viscose |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2025 |
| Weight | 141g—160g |
| Festival | Carnivals |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Music Festival |
| Model Number | 1SZTS015 |
| Fit Type | Loose |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"One Size", "vid":200003528}]} |











Reviews
There are no reviews yet.