Description




































































































| Weight | 0.157 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 21 × 5 cm |
| Brand Name | hugcitar |
| Elasticity | Medium Strecth |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| Material | POLYESTER, Elastane |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Middle Age |
| Style | Trend |
| Clothing Length | Short (4 – 16 Inch) |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Decoration | Ruched |
| Model Number | T5C20821K |
| Gender | Women |
| Occasion | Party |
| Tops Type | TANK TOPS |
| Release Date | Spring 2026 |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"84-94", "inch":"33.07-37.01"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"88-98", "inch":"34.65-38.58"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"92-102", "inch":"36.22-40.16"}, "size":"L", "vid":361385}]} |
Reviews
There are no reviews yet.