Additional information
| Weight | 0.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand Name | owner girl |
| Sleeve Length(cm) | Half |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Season | Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | Batwing Sleeve |
| Fabric Type | Polyester Fiber |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Autumn 2025 |
| Weight | 261g—280g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | V-Neck, V-Neck |
| Occasion | Beach |
| Fit Type | Regular Fit |
| Main fabric composition 2 | Polyester (polyester fiber) |
| popular elements | printing |
| way of dressing | pullover |
| Sleeve Length | quarter sleeves |
| style | Western style |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"105", "inch":"41.34"}, "size":"S", "vid":100014064}, {"length":{"cm":"110", "inch":"43.31"}, "size":"M", "vid":361386}, {"length":{"cm":"115", "inch":"45.28"}, "size":"L", "vid":361385}, {"length":{"cm":"120", "inch":"47.24"}, "size":"XL", "vid":100014065}, {"length":{"cm":"125", "inch":"49.21"}, "size":"XXL", "vid":4182}, {"length":{"cm":"130", "inch":"51.18"}, "size":"XXXL", "vid":4183}]} |











Reviews
There are no reviews yet.