Description
















| Weight | 0.220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Pattern Them | Classic Style |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Sleeve Style | Puff Sleeve |
| Brand Name | hirigin |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Model Number | Women Crop Tops |
| Clothing Length | regular |
| Style | Fashion |
| Fit | True to Size |
| Material | POLYESTER |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | NONE |
| Weight | 181g—200g |
| Elasticity | Slight Strech |
| Tops Type | TEES |
| Season | Spring/Summer |
| Origin | Mainland China |
| Release Date | Spring 2026 |
| Gender | Women |
| Pattern Type | Striped |
| Item Type | tops |
| Collar | Slash Neck |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Age | Junior |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | Loose |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.